Hakkımızda

Doğal gaz sektöründe teknik gereksinimleri karşılamak amacıyla çıktığımız yolda bugün doğal gaz sektörünün yanı sıra enerjinin tüm dalları ile tarım ve turizm gibi iş kollarına teknik alanlarda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Gücünü teknik bilgi ve yetkinliklerinden alan deneyimli ekibimizin temel hedefi, iş kollarımızda ihtiyaca en uygun çözümleri geliştirmek ve bu çözümleri hayata geçirirken teknolojik tüm gelişmeleri yakından takip ederek dünya standartlarının üzerine bir hizmet vermektir. Bugün geldiğimiz noktada teknolojinin tüm imkanlarından yararlanan profesyonel ekiplerimizle enerji başta olmak üzere tarım ve turizm gibi birçok sektörde çözüm ortağı olmanın haklı gururunu yaşıyor, gelişmeye ve geliştirmeye hız kesmeden devam ediyoruz.Gücünü teknik bilgi ve yetkinliklerinden alan deneyimli ekibimizin temel hedefi, iş kollarımızda ihtiyaca en uygun çözümleri geliştirmek ve bu çözümleri sunmak için teknolojik tüm gelişmeleri yakından takip ederek dünya standartlarının üzerinde bir hizmet vermektir. Bugün geldiğimiz noktada teknolojinin tüm imkanlarından yararlanan profesyonel ekiplerimizle enerji başta olmak üzere tarım ve turizm gibi birçok sektörde de çözüm ortağı olmanın haklı gururunu yaşıyor, gelişmeye ve geliştirmeye hız kesmeden devam ediyoruz.

Uzmanlık alanlarımız arasında proje tasarımı ve yönetimi, fizibilite, bakım-onarım çalışmaları, ölçüm istasyonu ve şebeke hat kurulumu, cihaz değişimi, teknik-idari destek, üstyapı ve altyapı inşası, kamulaştırma hizmeti ve elektriksel yenileme çalışmaları gibi birçok önemli operasyon yer alıyor.

Dinamik, hızlı ve en güncel yaklaşımlarla faaliyetlerimizi sürdürürken yarının dünyasını inşa etmekte kararlıyız.